Żądza Pieniądza, Czyli Finanse Z Historią W Tle

Observe: It is a reader blog. Tu szczególnie podoba mi się systematyczność blogowania oraz ewolucja w kierunku, który także i mnie osobiście dotyczy - przedsiębiorczość, własna blog budowniczy . Niemal spadłam z krzesła” widząc swojego bloga wśród polecanych (obywatel w brzuchu też się rozemocjonował, bo zaczął mocniej kopać ;P). Do tego ma jeden z najbardziej czytelnych blogów i niedawno opublikował pierwszy odcinek swojego podcastu.
A i dodam, że autor niedawno udostępnił także agregator , gdzie w jednym miejscu znajdziecie informacje z różnych blogów finansowych. Założyć bloga, który będzie bardzo pouczające interaktywne. Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.
Weblog ten także mnie zainspirował do pisania. Na niektórych z tych blogów można znaleźć informacje BIK-u, przetwarzaniu naszych danych w tej bazie i funkcjonowaniu scoringu BIK. To bardzo pozytywna wiadomość, że znajduję wciąż kolejne blogi, które mnie ujmują i zachwycają. W ten sposób za kilka tygodni powstanie fantastyczna lista blogowych perełek. Weblog prowadzony na bardzo wysokim poziomie, artykuły są merytoryczne.
Ekspert od przedsiębiorczości i bloger, Artur Kurasiński , porównał sposób funkcjonowania łańcuchów rejestrów do tradycyjnego przelewu pieniędzy między dwoma kolegami. Poza tym na pewno warto dodać na plusa i michała stopkię, jedne z lepszych blogów finansowych. Poniżej znajdziecie aktualną listę polskich blogów finansowych, na które zaglądam z mniejszą lub większą regularnością.
Należy także pamiętać, że weblog firmowy prowadzony nieprofesjonalnie, sztywno, zbliżony formą do strony internetowej, przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego. Kluczowym elementem firmowego bloga, skierowanego do klientów, jest tradycyjna notatka prasowa. Some genuinely wonderful blog posts on this website online , thankyou for contribution. Smart Passive Earnings - na tym blogu Pat Flynn (człowiek, który ostatecznie przekonał mnie do blogowania) przedstawia, jak dzieląc się swoją wiedzą można korzystać z potencjału Internetu do osiągania niebywałych profitów finansowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *